Home / Archiwum / Wycieczka

Wycieczka No rating results yet

Szanowna Redakcjo !

Po obejrzeniu Waszego programu „Łukowica to My”, jesteśmy pod wielkim wrażeniem
i podziwiamy Waszą inicjatywę w propagowaniu naszych rodzinnych stron i kultury.
Chcieliśmy podzielić się emocjami jakie towarzyszyły nam podczas wycieczki. Piękno naszego regionu, niedawno odkryliśmy, dla młodszego pokolenia. Jesteśmy miłośnikami pieszych wędrówek i staramy się zaszczepić młodym tą pasję z tego też powodu zorganizowaliśmy wycieczkę jednodniową, dla nas samych i młodzieży.
Trasa prowadziła z Łukowicy przez górę Skiełek do kapliczki na Młyńczyska, na Kopiec, Jeżową Wodę, Podokowaniec do centrum Roztoki. Czas przemarszu od 9.00 do 16.30.
Polecamy ten szlak wszystkim, proponujemy zadbać wcześniej o dobrą formę fizyczną, bo są tam wymagające podejścia.
Przesyłamy kilka fotek.
Gratulujemy inicjatywy i życzymy sukcesów w realizacji projektu „Łukowica to My”.

Pozdrawiamy
Terenia i Piotrek Gurgul

Komentarze

komentarzy

Please rate this

Szanowna Redakcjo ! Po obejrzeniu Waszego programu „Łukowica to My”, jesteśmy pod wielkim wrażeniem i podziwiamy Waszą inicjatywę w propagowaniu naszych rodzinnych stron i kultury. Chcieliśmy podzielić się emocjami jakie towarzyszyły nam podczas wycieczki. Piękno naszego regionu, niedawno odkryliśmy, dla młodszego pokolenia. Jesteśmy miłośnikami pieszych wędrówek i staramy się zaszczepić młodym tą pasję z tego też powodu zorganizowaliśmy wycieczkę jednodniową, dla nas samych i młodzieży. Trasa prowadziła z Łukowicy przez górę Skiełek do kapliczki na Młyńczyska, na Kopiec, Jeżową Wodę, Podokowaniec do centrum Roztoki. Czas przemarszu od 9.00 do 16.30. Polecamy ten szlak wszystkim, proponujemy zadbać wcześniej o dobrą formę…

Review Overview

User Rating: 4.88 ( 7 votes)
0

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress