Home / Sport / Aktywność fizyczna / Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego!

Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego! No rating results yet

Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowicy.

1. Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury oraz LZS „Uran” Łukowica

2. Cel turnieju: Zawody mają na celu propagowanie aktywnego trybu życia oraz promowanie uprawiania sportu wśród młodzieży i dorosłych.

3. Miejsce i termin: Zawody zostaną rozegrane w dniu 15.02.2015r. Rozpoczęcie o godzinie 12:00 na Swietlicy w Przyszowej. Planowany koniec rozgrywek i wręczenie nagród o godzinie 18:00

4. Warunki uczestnictwa: W turnieju mogą brać udział tylko i wyłącznie zawodnicy z terenu gminy Łukowica, którzy ukończyli 15 rok życia.

5. System rozgrywek: Uzależniony od ilości zgłoszonych zawodników. (grupowy lub drabinkowy). Oficjalny system rozgrywek oraz terminarz zostanie ogłoszony po upływie terminu zgłoszeń.

6. Kategorie:
1) ur. w 1990 r. i starsi
2) 1991 i młodsi
3) Dziewczęta OPEN

7. Zgłoszenia: Do dnia 12.02.2015r. pod numerem telefonu: 503748119 lub email:
andrzej-biskup@wp.pl, bogdanluczkowski88@gmail.com

8. Każdy zawodnik gra na własną odpowiedzialność. Uczestnicy poniżej 18go roku życia zobowiązani są przed rozpoczęciem zawodów, przedstawić organizatorowi zgodę rodziców na udział w zawodach.

9. Nagrody: puchary i dyplomy.

10. Interpretacja powyższego regulaminu należy do organizatora.

11. Patronat medialny: Łukowica to My

Organizator
Gminny Ośrodek Kultury w Łukowicy
LZS „Uran” Łukowica

Udział w turnieju zapowiedziała światowej sławy drużyna “Różowego Potworka”.
Zachęcamy do kibicowania!

Komentarze

komentarzy

Please rate this

Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowicy. 1. Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury oraz LZS „Uran” Łukowica 2. Cel turnieju: Zawody mają na celu propagowanie aktywnego trybu życia oraz promowanie uprawiania sportu wśród młodzieży i dorosłych. 3. Miejsce i termin: Zawody zostaną rozegrane w dniu 15.02.2015r. Rozpoczęcie o godzinie 12:00 na Swietlicy w Przyszowej. Planowany koniec rozgrywek i wręczenie nagród o godzinie 18:00 4. Warunki uczestnictwa: W turnieju mogą brać udział tylko i wyłącznie zawodnicy z terenu gminy Łukowica, którzy ukończyli 15 rok życia. 5. System rozgrywek: Uzależniony od ilości zgłoszonych zawodników. (grupowy lub…

Review Overview

User Rating: 4.35 ( 9 votes)
0

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress