Home / Archiwum / Czy Pan Jasiński skłamał w oświadczeniu ?

Czy Pan Jasiński skłamał w oświadczeniu ? 5/5 (3)

Oświadczenie Pana Jasińskiego

Żródło…

Prezentujemy zapis tekstowy oraz wideo, wygłoszonego oświadczenia przez Pana Kazimierza Jasińskiego w dzień wygrania wyborów przez Wójta naszej Gminy Łukowica Pana Bogdana Łuczkowskiego

Treść :

Bardzo serdecznie gratuluję.
Cieszę się z tego sukcesu, ponieważ jest to sukces wymyślony wspólnie.
Jesteśmy współkoalicjantem.
I proszę Państwa, nie było by tego sukcesu, gdybyśmy wspólnie na niego nie pracowali.
I Państwu dziękuję właśnie w imieniu swoim, Prawa i Sprawiedliwości, dziękuję za to, żeście tak pięknie pracowali i ciężko pracowali.
Przede wszystkim bardzo dziękuję za te głosy, które dostał kandydat, obecny Wójt, bo proszę Państwa jest to sukces nas wszystkich. Ponieważ Wójt ma czystą kartę, i może proszę Państwa zaczynać pracę od zera.
Ja deklaruję, że naprawdę Prawo i Sprawiedliwość pomoże mu we wszystkim, mając 5 radnych, których żeśmy wprowadzili będziemy współpracować, przede wszystkim cały czas zależy nam na dobru naszej Gminy. Na dobru Państwa.
I proszę mi wierzyć, ze to cośmy deklarowali w naszych zebraniach i z czym żeśmy wychodzili do ludzi to mówiliśmy jawnie.
Począwszy od samej góry do samego dołu jest drabina, która się przekłada na szczeble. To jest szczebel gminny, powiatowy, sejmik i rządowy.
I proszę mi wierzyć, że będziemy starać się pomagać obecnemu Wójtowi, obecnej Radzie i wszystkim ludziom, którzy dobrze życzą Bogdanowi Łuczkowskiemu Wójtowi i tej naszej gminie.

Pytania mieszkańców:

  • Czy limanowski portal jest świadom konsekwencji opublikowania na swoich stronach bulwersujących i poniżających komentarzy pod adresem Wójta Gminy Łukowica?
  • Czy właściciel tego limanowskiego portalu, jest gotowy aby zrekompensować szkody moralne jakie wyrządziły upublicznione komentarze Panu Wójtowi Bogdanowi Łuczkowskiemu?
  • Czy Pani Klaudia Janik-Wojtanowska Przewodnicząca Rady Gminy publicznie przeprosi Wójta Gminy Łukowica ze wzmianką w lokalnych mediach drukowanych za wystąpienie z koalicji, a co Wójt określa jednoznacznie jako zdradę?
  • Kim jest Kazimierz Jasiński?
  • Czy Pan Jasiński przeprosi Bogdana Łuczkowskiego Wójta Gminy Łukowica?
  • Czy jako mieszkańcy Gminy Łukowica jesteśmy bezpieczni przy nowej Radzie naszej Gminy?
  • Czy Pan Jasiński wie, kto rozbił koalicję Gmina Łukowica to My i Prawo i Sprawiedliwość?
  • Czy Radni: Klaudia Janik-Wojtanowska, Stanisław Bulanda i Stanisław Sewiło na pewno są z partii Prawa i Sprawiedliwości?
  • Co kierowało Radnymi: Klaudia Janik-Wojtanowska, Stanisław Bulanda i Stanisław Sewiło, że do rozbicia starej koalicji a zaraz potem przystąpienia do nowej z Radnymi Pana Leszka Lisa wystarczył tylko jeden dzień, co jest bardzo dobrze widoczne w nagraniach sesji Rady Gminy, a szczególnie w czasie głosowań jawnych przez co Wójt poczuł się zdradzony?

Na te lub inne nurtujące naszych mieszkańców pytania, postaramy się już niedługo znaleść odpowiedzi i podzielić się nimi w naszym serwisie lukowicatomy.pl
ZAPRASZAMY!

Komentarze

komentarzy

Please rate this

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress