UWAGA! Dołącz do nowej grupy Łukowica - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Szkolenie dla policjantów w służbie przygotowawczej w Limanowej


W dniu 25 marca w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej miało miejsce szkolenie zorganizowane dla policjantów w służbie przygotowawczej. Celem zajęć było podniesienie kompetencji młodych funkcjonariuszy oraz ich lepsze przygotowanie do przyszłych zadań. W trakcie szkolenia poruszono kluczowe zagadnienia, które mają wpływ na codzienną służbę. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z tematyką etyki zawodowej oraz aspektami psychologicznymi pracy w Policji.

W ramach szkolenia, Komendant Powiatowy Policji w Limanowej, insp. Mariusz Dymura, poprowadził blok dotyczący etyki zawodowej. W trakcie wykładu zwrócił uwagę na znaczenie odpowiedzialności oraz rzetelności, które są niezbędne w codziennym wykonywaniu obowiązków służbowych. Uczestnicy zostali zapoznani z zasadami budowania właściwych relacji w miejscu pracy, co ma kluczowe znaczenie dla efektywności działania w strukturze organizacyjnej Policji.

Drugą część szkolenia prowadziła Pani Sonia Pawlik, pracownik Sekcji Psychologów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Jej wykład dotyczył psychologicznych aspektów służby, kładąc szczególny nacisk na znaczenie komunikacji oraz umiejętności radzenia sobie ze stresem. Uczestnicy mieli sposobność przyswoić wiedzę o profesjonalnych postawach w relacjach międzyludzkich, co z pewnością wpłynie na ich sposób działania w przyszłych kontaktach z obywatelami. To ważne wydarzenie stanowi fundamentalny krok w kierunku profesjonalizacji służby młodych policjantów w regionie.

Źródło: Policja Limanowa


Oceń: Szkolenie dla policjantów w służbie przygotowawczej w Limanowej

Średnia ocena:4.68 Liczba ocen:9


Zobacz Także