Home / Kulinaria / Powiatowe jadło
Traktor 4x4 CUP 2018

Powiatowe jadło

Powiatowe wariacje smakowe

W poniedziałek 29 – go września 2014 roku w Sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Łukowicy odbył się „ Konkurs potraw Kół Gospodyń Wiejskich ” z powiatu limanowskiego organizowany przez Lokalną Grupę Działania ,, Przyjazna Ziemia Limanowska”.
Wydarzenie to nie ma stałego punktu zaczepienia, odbywa się w różnych miejscach i tym razem miało miejsce w łukowickiej ,,Oborze”.
Osiem Kół Gospodyń Wiejskich, osiem smacznych potraw (po jednej przyrządzonej przez każde Koło), ale tylko jeden zwycięzca. Komisja oceniająca, w której skład wchodziły delegatki każdego z Kół, za najlepszą potrawę uznała przyrządzony przez Koło Gospodyń Wiejskich z Łukowicy – kotlet grzybowy z sosem ziemniaczanym.

Wszystkie przybyłe na konkurs Koła otrzymały za swoje dania zasłużone nagrody. Wręczyły je p. Wójt Gminy Łukowica Czesława Rzadkosz, p. Urszula Nowogórska – sekretarz Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”, p. Maria Twardowska – członek rady Lokalnej Grupy Działania oraz Bronisław Kunicki – członek komisji rewizyjnej LGD.

Agnieszka Gamoń

FOTO Łukowica to My

Komentarze

komentarzy

W poniedziałek 29 - go września 2014 roku w Sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Łukowicy odbył się „ Konkurs potraw Kół Gospodyń Wiejskich '' z powiatu limanowskiego organizowany przez Lokalną Grupę Działania ,, Przyjazna Ziemia Limanowska”. Wydarzenie to nie ma stałego punktu zaczepienia, odbywa się w różnych miejscach i tym razem miało miejsce w łukowickiej ,,Oborze''. Osiem Kół Gospodyń Wiejskich, osiem smacznych potraw (po jednej przyrządzonej przez każde Koło), ale tylko jeden zwycięzca. Komisja oceniająca, w której skład wchodziły delegatki każdego z Kół, za najlepszą potrawę uznała przyrządzony przez Koło Gospodyń Wiejskich z…

Review Overview

User Rating: 4.86 ( 9 votes)
0
Traktor 4x4 CUP 2018

About Agnieszka Gamoń

Agnieszka Gamoń
Mimo, że urodziłam się w Limanowej, większość swojego życia spędziłam jednak na Śląsku. W wieku 16 lat przeprowadziłam się do Łukowicy i rozpoczęłam edukację w II Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Sączu. Uczęszczanie do klasy humanistycznej ... więcej...

Leave a Reply

Traktor 4x4 CUP 2018

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress