Home / Fotografia / Paweł Trystuła – Fotografia
Traktor 4x4 CUP 2018
Paweł Trystuła - fotografia

Paweł Trystuła – Fotografia

talenty Paweł Trystuła - wywiad-3

Trzecia strona wywiadu

  Iwona Cichoń:
   Twoje idealne zdjęcie którym możesz się pochwalić mieszkańcom Łukowicy?

  Paweł Trystuła - wywiad-7

  fot.Paweł Trystuła

  Paweł Trystuła:

   Nie mogę powiedzieć o żadnym moim zdjęciu, że jest idealne bo do każdego z nich można byłoby się przyczepić. Zawsze znalazłby się ktoś z większymi umiejętnościami i doświadczeniem, kto będąc w takiej samej sytuacji zrobiłby to o wiele lepiej. Mogę jedynie podzielić się jednym z tych „bardziej” udanych fotografii. Może coś z ostatniego wypadu w Pieniny.

  Iwona Cichoń:
   Myślę że najwyższy czas uwiecznić na zdjęciach naszą piękną Łukowice. Może taki pomysł zrealizujesz? Zdjęcia mogą zostać wykorzystane do pocztówek, w DomuKultury stworzyć galerię pokazującą życie mieszkańców Łukowicy? Jak myślisz? Gdzie możemy znaleźć Twoje fotografie? Kontakt do Ciebie?

  Paweł Trystuła:
   Oczywiście pomysł sfotografowania naszej gminy się pojawił i jest on (w miarę możliwości) cały czas realizowany. O pocztówkach jeszcze nie myślałem, ale o własnej wystawie w Domu Kultury tak, ale o to starał się będę dopiero wtedy, kiedy odwiedzę z aparatem każdy zakątek naszej gminy. Moje fotografie najłatwiej jest zobaczyć na mojej stronie na Facebooku, na którą można wejść wpisując adres: www.perspektywa.in. Kontaktować się ze mną można pod numerem telefonu: 506 947 872. Zapraszam!

  Iwona Cichoń:
   Jakie plany na przyszłość?

  Paweł Trystuła:
   Na pewno chciałbym dalej zajmować się fotografią, zarówno hobbystycznie jak i zawodowo. Chciałbym rozwinąć swoją działalność i wykonywać coraz więcej zleceń dotyczących fotografii okolicznościowej. Na rynku, gdzie jest duża konkurencja w tej dziedzinie, ciężko jest się przebić szczególnie wtedy, kiedy jest się nowym. Może dzięki promocji, zaangażowaniu a przede wszystkim dobrym fotografiom, uda mi się w najbliższej przyszłości zostać nieco bardziej rozpoznawalnym na lokalnym rynku.

Z Pawłem Trystułą rozmawiała
Iwona Cichoń

fot.Paweł Trystuła

Komentarze

komentarzy

Review Overview

User Rating: 4.29 ( 4 votes)
0
Traktor 4x4 CUP 2018

Leave a Reply

Traktor 4x4 CUP 2018

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress