Home / Sport / Aktywność fizyczna / Ogólnopolski Turniej Karate

Ogólnopolski Turniej Karate

29 listopada na hali Państwowej Szkoły Zawodowej w Krośnie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate. Sędzią głównym zawodów był Shihan Wiesław Gwizd. W zawodach wzięło udział 145 zawodników reprezentujących 17 klubów . Nie zabrakło również reprezentacji z Łukowickiej sekcji NKKK . Podopieczni senseia Edwarda Krawczyka zdobyli 3 brązowe medale.
Kategoria kata (kata to układy obrony i ataku, skoordynowanych ruchów, które wykonuje się w ustalonej kolejności) była rozgrywana systemem pucharowym. W tej właśnie konkurencji zawodnicy z Dojo Inpakuto zajęli czołowe miejsca:
W kategorii kata chłopców, Michał Dyrek i Maciej Śmieszek stanęli na najniższym stopniu podium , Bartłomiej Majka był czwarty. W kategorii kata dziewczyn Olga Janik zdobyła brązowy medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.