Home / Sport / Aktywność fizyczna / Ogólnopolski Turniej Karate
Traktor 4x4 CUP 2018

Ogólnopolski Turniej Karate

29 listopada na hali Państwowej Szkoły Zawodowej w Krośnie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate. Sędzią głównym zawodów był Shihan Wiesław Gwizd. W zawodach wzięło udział 145 zawodników reprezentujących 17 klubów . Nie zabrakło również reprezentacji z Łukowickiej sekcji NKKK . Podopieczni senseia Edwarda Krawczyka zdobyli 3 brązowe medale.
Kategoria kata (kata to układy obrony i ataku, skoordynowanych ruchów, które wykonuje się w ustalonej kolejności) była rozgrywana systemem pucharowym. W tej właśnie konkurencji zawodnicy z Dojo Inpakuto zajęli czołowe miejsca:
W kategorii kata chłopców, Michał Dyrek i Maciej Śmieszek stanęli na najniższym stopniu podium , Bartłomiej Majka był czwarty. W kategorii kata dziewczyn Olga Janik zdobyła brązowy medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Marek Hajduk

Komentarze

komentarzy

29 listopada na hali Państwowej Szkoły Zawodowej w Krośnie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate. Sędzią głównym zawodów był Shihan Wiesław Gwizd. W zawodach wzięło udział 145 zawodników reprezentujących 17 klubów . Nie zabrakło również reprezentacji z Łukowickiej sekcji NKKK . Podopieczni senseia Edwarda Krawczyka zdobyli 3 brązowe medale. Kategoria kata (kata to układy obrony i ataku, skoordynowanych ruchów, które wykonuje się w ustalonej kolejności) była rozgrywana systemem pucharowym. W tej właśnie konkurencji zawodnicy z Dojo Inpakuto zajęli czołowe miejsca: W kategorii kata chłopców, Michał Dyrek i Maciej Śmieszek stanęli na najniższym stopniu podium , Bartłomiej Majka był czwarty. W kategorii…

Review Overview

User Rating: 4.9 ( 7 votes)
0
Traktor 4x4 CUP 2018

About Marek Hajduk

Marek Hajduk
W roku 2014 zakończyłem naukę w Elitarnej Szkole Służb Ochrony i Biznesu. Zawsze interesowałem się sportem. Aktywność fizyczna odgrywa w moim życiu ważną rolę – regularnie biegam, ćwiczę ... więcej...

Leave a Reply

Traktor 4x4 CUP 2018

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress