Nie przegap !
Home / Kontakt

Kontakt

Do redakcji

Bezpośredni kontakt z naszą redakcją
e-mail: redakcja@lukowicatomy.pl

Redakcja informatora drukowanego:


Redaktor naczelny informatora drukowanego

Irena Powell Kultura i społeczeństwo
e-mail: irena@lukowicatomy.pl


Prawo i administracja

Robert Gamoń
e-mail: robert@lukowicatomy.pl


Redaktor

Anna Wolak
e-mail: ania@lukowicatomy.pl


NEWS

Piotr Morzywołek
e-mail: piotr@lukowicatomy.pl

Redaktor naczelny portalu lukowicatomy.pl

Redaktor naczelny
Mirosław Morzywołek

Wydawca


Informatora lokalnego Łukowica to My

Wydawca Łukowica to My
e-mail: wydawca@lukowicatomy.pl

Menager


Reklama w gazecie i w serwisie www

Koordynator działań marketingowych
e-mail: menager@lukowicatomy.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress