Nie przegap !
Home / Kontakt

Kontakt

Do redakcji

Bezpośredni kontakt z naszą redakcją
e-mail: redakcja@lukowicatomy.pl

Redakcja:


Redaktor naczelny

Irena Powell Kultura i społeczeństwo
e-mail: irena@lukowicatomy.pl


Z-ca redaktora naczelnego

Aldona Opoka-Ligas Aktualności, Historia, Wywiady
e-mail: aldona@lukowicatomy.pl


Prawo i administracja

Robert Gamoń
e-mail: robert@lukowicatomy.pl


NEWS

Piotr Morzywołek
e-mail: piotr@lukowicatomy.pl


Redaktor

Anna Wolak
e-mail: ania@lukowicatomy.pl


Grafika,DTP

Adam Matusiak
e-mail: adam@lukowicatomy.pl

Wydawca


Informatora lokalnego Łukowica to My

Wydawca Łukowica to My
e-mail: wydawca@lukowicatomy.pl

Menager


Reklama w gazecie i w serwisie www

Koordynator działań marketingowych
e-mail: menager@lukowicatomy.pl

admin: admin@lukowicatomy.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress