Home / Kulinaria / KGW Młyńczyska
Traktor 4x4 CUP 2018

KGW Młyńczyska

Młyńczyska

Młyńczyska – ŁtM TV

30 września 2014 roku miało miejsce zebranie Koła Gospodyń Wiejskich z Młyńczysk w tamtejszej Szkole Podstawowej.
Spotkanie odbyło się dzięki Stowarzyszeniu ,,Razem dla Regionu”, którego celem jest wspieranie lokalnych inicjatyw i aktywizowanie do działań. Wszystko po to, by w małych środowiskach ludzie mieli szansę współpracować ze sobą i uaktywniać się na innych polach niż tylko swój zawód.
Jak dodała zebrana także na miejscu p. Urszula Nowogórska – sekretarz Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”, intencja tego typy zabiegów jest prosta – by z otrzymanych pieniędzy korzystały nie instytucje, ale ludzie i stowarzyszenia.

Spotkanie KGW zostało połączone z warsztatami carvingu, czyli techniki rzeźbienia w owocach i warzywach. Przybyłe na zebranie mieszkanki Młyńczysk mogły zapoznać się z tajnikami tej ciekawej sztuki wywodzącej się aż z Tajlandii. Panie z uśmiechem na twarzy od razu zabrały się do pracy i pod fachowym okiem instruktorki zaczęły tworzyć przeróżne formy z przygotowanych warzyw i owoców, które można podziwiać w naszej fotorelacji.

Agnieszka Gamoń

FOTO Łukowica to My

FOTO Łukowica to My

Komentarze

komentarzy

30 września 2014 roku miało miejsce zebranie Koła Gospodyń Wiejskich z Młyńczysk w tamtejszej Szkole Podstawowej. Spotkanie odbyło się dzięki Stowarzyszeniu ,,Razem dla Regionu'', którego celem jest wspieranie lokalnych inicjatyw i aktywizowanie do działań. Wszystko po to, by w małych środowiskach ludzie mieli szansę współpracować ze sobą i uaktywniać się na innych polach niż tylko swój zawód. Jak dodała zebrana także na miejscu p. Urszula Nowogórska – sekretarz Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska'', intencja tego typy zabiegów jest prosta – by z otrzymanych pieniędzy korzystały nie instytucje, ale ludzie i…

Review Overview

User Rating: 4.85 ( 14 votes)
0
Traktor 4x4 CUP 2018

About Agnieszka Gamoń

Agnieszka Gamoń
Mimo, że urodziłam się w Limanowej, większość swojego życia spędziłam jednak na Śląsku. W wieku 16 lat przeprowadziłam się do Łukowicy i rozpoczęłam edukację w II Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Sączu. Uczęszczanie do klasy humanistycznej ... więcej...

Leave a Reply

Traktor 4x4 CUP 2018

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress