Home / Archiwum / GRATIX

GRATIX No rating results yet

GRATIX

Zespół powstał w marcu 2009r., choć w obecnym składzie gra od października 2014r. Tworzy go 6-cio osobowa grupa młodych i pełnych zapału ludzi, dla których muzyka jest całym życiem. Pochodzimy z okolic Limanowej (Łukowica, Przyszowa, Roztoka) położonej w woj. małopolskim.
Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, gdyż gramy utwory począwszy od najnowszych przebojów po walczyki i poleczki przy których bawili się nasi ojcowie. Mamy także profesjonalne nagłośnienie. Gramy w 100% na ŻYWO!

Skład zespołu:

Dominik Wnękowicz: Instrumenty klawiszowe
Jakub Hebda: Saksofon altowy, wokal
Jacek Trela: Saksofon tenorowy i altowy, wokal
Damian Pietrzak: Gitara basowa, puzon, wokal
Eryk Pietrzak: Instrumenty perkusyjne, wokal
Dariusz Kulas: Gitara elektryczna, wocal

Text: Damian Pietrzak – Gitara basowa, puzon, wokal

Pstryk: Adam Matusiak

Komentarze

komentarzy

Please rate this

Zespół powstał w marcu 2009r., choć w obecnym składzie gra od października 2014r. Tworzy go 6-cio osobowa grupa młodych i pełnych zapału ludzi, dla których muzyka jest całym życiem. Pochodzimy z okolic Limanowej (Łukowica, Przyszowa, Roztoka) położonej w woj. małopolskim. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, gdyż gramy utwory począwszy od najnowszych przebojów po walczyki i poleczki przy których bawili się nasi ojcowie. Mamy także profesjonalne nagłośnienie. Gramy w 100% na ŻYWO! Skład zespołu: Dominik Wnękowicz: Instrumenty klawiszowe Jakub Hebda: Saksofon altowy, wokal Jacek Trela: Saksofon tenorowy i altowy, wokal Damian Pietrzak: Gitara…

Review Overview

User Rating: 4.81 ( 5 votes)
0

About

Avatar

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress