Home / Sport / Gminny turniej w siatkówce chłopców

Gminny turniej w siatkówce chłopców

29 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Młyńczyskach odbyły się Mistrzostwa Gminy Łukowica Szkół Podstawowych w siatkówce chłopców.

Rozegrane mecze:

1.Przyszowa Nr1 – Świdnik: 11-15; 12-15 (0-2)
2.Łukowica – Jadamwola: 15-11; 8-15; 15-10 (2-1)
3.Młyńczyska – Przyszowa Nr1: 15-11; 3-15; 16-14 (2-1)
4.Świdnik – Łukowica: 15-8; 15-10 (2-0)
5.Jadamwola – Młyńczyska: 6-15; 10-15 (2-0)
6.Łukowica – Przyszowa Nr1: 15-9; 13-15; 15-1 (2-1)
7.Świdnik – Jadamwola: 15-10; 7-15; 15;11 (2-1)
8.Młyńczyska –Łukowica: 13-15; 10-15 (0-2)
9.Przyszowa Nr1 – Jadamwola: 15-10; 15-12 (0-2)
10.Młyńczyska – Świdnik: 11-15; 15-10; 12-15 (1-2)

6

Gratulujemy wszystkim zawodnikom zaangażowania i walki i życzymy dalszych sukcesów!

Marek Hajduk

Komentarze

komentarzy

29 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Młyńczyskach odbyły się Mistrzostwa Gminy Łukowica Szkół Podstawowych w siatkówce chłopców. Do zawodów zgłosiły się drużyny z SP z Jadamwoli, Łukowicy, Młyńczysk, Przyszowej Nr 1 i Świdnika. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Drużyna, która po rozegraniu wszystkich meczy uzyskała największą liczbę punktów, została zwycięzcą konkursu. Najlepszym zespołem okazała się ekipa z SP w Świdniku, zdobywając 8 punktów i nie przegrywając żadnego meczu. Drugie miejsce przypadło zawodnikom z SP w Łukowicy. Na najniższym stopniu podium zameldowali się gospodarze turnieju SP w Młyńczyskach. Rozegrane mecze: 1.Przyszowa Nr1 – Świdnik: 11-15; 12-15 (0-2)…

Review Overview

User Rating: 4.9 ( 4 votes)
0
NICE MUSIC

About Marek Hajduk

W roku 2014 zakończyłem naukę w Elitarnej Szkole Służb Ochrony i Biznesu. Zawsze interesowałem się sportem. Aktywność fizyczna odgrywa w moim życiu ważną rolę – regularnie biegam, ćwiczę ... więcej...