Home / Bez kategorii / Forma wciąż rośnie
1Turniej w Nowym Saczu

Forma wciąż rośnie

Po bardzo dobrym występie 24 stycznia na Turnieju Karate w Nowym Sączu ( trzech zawodników z dojo Łukowica w kategorii kumie seniorów stanęło na podium – Hajduk Marek, Talarczyk Andrzej i Lasyk Adam; w renraku dzieci wyróżniona została Olga Janik) przyszedł czas na prawdziwy sprawdzian umiejętności. Dwóch zawodników z dojo Inpakuto zostało powołanych do reprezentacji NKKK na Mistrzostwa Makroregionu Południowego (jedne z ważniejszych zawodów karate w Polsce). Turniej odbył się 15 marca w Jedlicze. Na zawody zgłoszonych zostało 228 zawodników(w tym wielu medalistów Mistrzostw Polski i europy) z 31 klubów karate kyokushin. W kategorii kumie seniorów do 75 kg pomyślnie przez eliminacje przeszedł Andrzej Talarczyk. W walce o wejście do finału lepszy od niego okazał się jednak Łukasz Ptak z Gorlic. Ostatecznie Andrzej zajął bardzo dobre 3 miejsce. Drugi z podopiecznych senseia Edwarda Krawczyka Marek Hajduk walczył w kategorii OPEN (+80kg). Po przejściu eliminacji w półfinale przegrał z Marcinem Guzikiem z Limanowej. Marek podobnie jak jego kolega z dojo zajął 3 miejsce.