Home / Bogdan Łuczkowski
Traktor 4x4 CUP 2018
Bogdan Łuczkowski

Bogdan Łuczkowski

Sport, Przyroda

Urodziłem się 13.01.1988 w Limanowej. W latach 1995 – 2001 uczęszczałem do Szkoły Podstawowej w Roztoce, potem kontynuowałem naukę w Gimnazjum w Łukowicy. W latach 2004-2007 edukowałem się w Zespole Szkół nr 1 w Limanowej w LO o przedmiotach wiodących: matematyka, informatyka i fizyka.
Następnie w latach 2007 do 2012 studiowałem na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie i zdobyłem tytuł mgr inż. Po studiach podjąłem roczny staż w PGL LP Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska, gdzie dalej mogłem poszerzać swoją wiedzę i umiejętności związane z leśnictwem. Las od dziecka był mi zawsze bliski. Większość wolnego czasu spędzam wśród drzew, lubię zdobywać kolejne szczyty górskie. Moimi pasjami są turystyka oraz podróżowanie wszelakimi środkami lokomocji. Niezwykle emocjonującą podróż odbyłem do Hiszpanii… autostopem, w okresie zimowym. Ponadto od dziecka uprawiam sport. Od czwartej klasy szkoły podstawowej jestem aktywnym zawodnikiem klubu piłkarskiego Uran Łukowica i klubu szachowego GOK Łukowica. To dzięki mojemu zainteresowaniu i swego czasu wielkiemu oddaniu szachom, zakwalifikowałem się do Ogólnopolskich Igrzysk Szkół Budowlanych, gdzie w 2006 roku zająłem drugie miejsce indywidualnie, a rok później wraz z Zespołem Szkół Nr 1 wywalczyłem złoty medal drużynowo.
Zawsze bliskie mi były moje rodzinne okolice, dlatego też tak chętnie i z przyjemnością podjąłem się współtworzyć informator lokalny „Łukowica to My”.

Traktor 4x4 CUP 2018
Traktor 4x4 CUP 2018

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress